PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Ania i Zbyszek

06

Pracownię Parviflora i Panią Magdę mogę gorąco polecić każdej Pannie Młodej i każdej osobie, która chciałaby sprawić przyjemność komuś bliskiemu.


Pani Magda przygotowywała dla mnie kilka bukietów, pakowała prezenty na różne okazje i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, więc wybór osoby, która przygotuje mój bukiet ślubny i stworzy dekorację sali był oczywisty.

Trudniejszą kwestią był wybór bukietu, gdyż nie miałam żadnej wizji, ale już na pierwszym spotkaniu, w miłej atmosferze, po przekopaniu się przez stos pism florystycznych udało się wybrać piękny bukiet, który uległ zmianie w jeszcze piękniejszy:)

Bazując na bukiecie Pani Magda wyczarowała powalającą dekorację sali, wpinkę do włosów, bukiecik dla Druhny i butonierki dla Pana Młodego i Drużby.

Pani Magda oprócz dekoracji kwiatowych przygotowała dla nas również zaproszenia, tablicę z rozmieszczeniem gości i wypatrzoną przeze mnie księgę gości w postaci drzewa. Wszystkie te elementy tworzyły oszałamiającą całość, która zachwyciła nie tylko nas, ale i naszych gości.


Polecam serdecznie wszystkim skorzystanie z usług profesjonalnej florystce, oddanej swojej pracy!!
 


02070405
0301

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.