Moja przyjaciółka powiedziała kiedyś: "Będziesz jak Rusałka! I nie ma gadania!"
Ale jak? Pomyślałam, że pomysł jest zacny, ale chyba trudny do zrealizowania...
Magda udowodniła, że nic w tym trudnego! Od razu miała wizję, a kiedy zapytałam, czy do wianka dopnie jeszcze mały welon, nie było żadnego problemu :)
Magda stworzyła piękny wianek i bukiet z gipsówki, wkomponowała tam elementy lawendowe. Butonierki były urocze!
Zawsze chciałam żeby wszystko było lekkie i naturalne i wymarzyłam sobie jeszcze gniazdko z mchu na obrączki. I tutaj twórczość Magdy przerosła moje oczekiwania! Magda stworzyła cudowne gniazdko (właściwie gniazdo) okolone kawałkami kory brzozy i wypchane cienkimi gałązkami i pięknym zielonym porostem! No bo trzeba mieć wykształcenie botanika, aby wpaść na pomysł, żeby zamiast mchu były porosty:) Dzięki temu moje gniazdko nadal żywo się zieleni, choć minęły równe 3 lata :)
Parviflora to nie jest tylko usługa, to cały pakiet pozytywu, który sprawi, że ważne dni będą piękne, a potem mogą jeszcze długo o sobie przypominać :) Polecamy!
Monika (& Mateusz)
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.