PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Gosia i Marcin

Gorąco polecamy Parviflorę na każdą okoliczność ! Magdę znamy od lat i możemy potwierdzić, że warto korzystać z Jej florystycznych usług. Ostatnio sprawdzaliśmy Jej zdolności w nowej dla nas sytuacji – ślubu i wesela.
Ważną umiejętnością jest cierpliwe wysłuchanie nawet najbardziej zwariowanych pomysłów, można rzucić luźne hasła, a Magda połączy to w rewelacyjną całość !!! Począwszy od zaproszeń, poprzez bukiet Panny Młodej i kwiaty do butonierek Pana Młodego i Świadka oraz bransoletki dla Pani Świadek, a także przystrojenie samochodu, sali i co tylko sobie wymyślimy ?.
Magda pamięta o wszystkim, co związane z uroczystością, można liczyć na mnóstwo  podpowiedzi, a nawet na poprowadzenie „za rękę” w przypadku osób kompletnie niezdecydowanych (czego byliśmy świadkami w przypadku innej pary).
Odgaduje w lot wszelkie sugestie, mamy do Niej ogromne zaufanie ! Można też liczyć na fantastyczną atmosferę zabawy przy wspólnym tworzeniu ostatecznej wizji.
Tajemnicą sukcesu jest miłość Magdy do tego, co robi, Ona czuje kwiaty, a one Jej słuchają …
 


030201

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.