PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Klaudia i Wiktor

Nowożeńcy

W tym niepowtarzalnym dla nas dniu oprawę wizualną powierzyliśmy Paniom Parviflorkom :)

Powszechnie dzień ślubu kojarzony jest z ogromem spraw do załatwienia i przede wszystkim zgrania ich ze sobą, i oczywiście właśnie tak jest ! Trzeba zaufać wielu ludziom, którzy mają wywiązać się ze swoich zadań: kamerzysta, fotograf, sala, orkiestra i oczywiście kwiaty, bez których nie było by tego całego "wow". Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni z wyboru Parviflory, dziewczyny są dobrze zorganizowane, spełniają wszystkie marzenia i przede wszystkim słuchają :) Dodatkowo od siebie podpowiadają dużo rozwiązań, co też jest bardzo ważne dla osób ( takich jak my), które nie są obeznane w temacie florystyki.

Bardzo, bardzo dziękujemy i zawsze Parviflorę będziemy polecać.

P.S.
Ślubną sesję zdjęciową mieliśmy dopiero w poniedziałek wieczorem już po ślubie, ale dzięki dobrym instrukcjom i dobrze "zapakowanym" kwiatom - nic się nie zniszczyło. Wiązanka, kwiaty we włosach i butonierka Pana Młodego wyglądały idealnie :)

 

Klaudia i Wiktor


Panna Młoda i jej bukiet ślubnybukiet ślubnyPara Młodapoduszeczka na obrączki
samochódkościół

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.