PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Dorota i Kuba

10

Wszystko wyszło wspaniale!!! I to przez wielkie W. W harmidrze przygotowań zdążyłam tylko spojrzeć na bukiet i pomyśleć sobie – Ale piękny!, i dopiero po tym, jak wsiedliśmy do samochodu miałam chwilę, żeby się mu dokładnie przyjrzeć. Od razu zauważyłam cudem zdobyte konwalie, kolory i piękny zapach. Dobrze, że się jeszcze zdecydowałam na róże, bo dodały dużo energii do bukietu. Kryształki i wiszące zdobienie były wspaniałe. Bardzo mi się podobał ten bukiet i żal mi było wyrzucać kwiaty, które w nim były.
A do tego wszystkiego pasujące dodatki – butonierki, bransoletki, wystrój sali, przystrojenie samochodu  – wszystko było perfekcyjnie wykonane!
W momencie wchodzenia na salę – sami się zatrzymywaliśmy: przy wejściu i wspaniałej kompozycji, bukiecikach na stołach i oczywiście niesamowitej dekoracji naszego stołu. Moim zdaniem była w sam raz – delikatna, ale doskonale zauważalna. Wiele osób podziwiało kompozycję na naszym stole z milionem ponadziewanych hiacyntów ?
Poza tym we wszystkim było widać Pani staranność, dokładność i pasję. Przy zabieraniu bukietów z Jaśminówki dopiero zauważyliśmy jak precyzyjnie jest nawinięta wstążka i jeszcze do tego szpilka z kryształkiem, oczywiście nie mogę zapomnieć o żonkilach ;), które bardzo rozweseliły salę.
Kuba, który w zasadzie zatwierdzał (bądź nie) moje propozycje kwiatowe był równie zachwycony. Tak samo rodzice i goście mówili, że wszystkie dekoracje były bardzo piękne.

Jednym słowem – wspaniała robota!
Gdybym jeszcze raz mogła wziąć ślub (oczywiście z Kubą), to z pewnością jeszcze raz byśmy skorzystali z Pani usług.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Dorota
 


02141513
12110908
07060504
0301

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.