PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Florystyka ślubna

f_s

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu! Dlatego dokładam wszelkich starań, by Wasz Dzień był wyjątkowy dzięki kwiatom i innym dekoracjom ślubnym.

Kiedy najlepiej zamówić kwiaty do ślubu? Przynajmniej 2 miesiące przed planowaną ceremonią lub jeszcze wcześniej (a zwłaszcza, jeśli termin jest "chodliwy", w popularnym miesiącu sezonu ślubnego), ponieważ musimy wspólnie ustalić wszelkie szczegóły dotyczące realizacji tego zamówienia, musimy mieć czas na ewentualne dyskusje, zmiany etc. Na 2 tygodnie przed ślubem musimy mieć wszystko dopięte niemal na ostatni guzik.

Oczywiście, jeśli mają Państwo mniej czasu niż zakładany wyżej - również zapraszam - postaram się dołożyć wszelkich starań, by w trybie przyspieszonym sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jak można zamówić kwiaty do ślubu w PARVIFLORZE? Wystarczy napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl


Gdzie można odebrać zamówione kwiaty do ślubu? W umówionym miejscu, bezpłatny dowóz kwiatów w Łodzi, poza miastem - opłata umowna.

Mieszkamy poza Łodzią, ale chcemy kwiaty do ślubu od PARVIFLORY. Nie widzę w tym żadnego problemu. Dowiozę kwiaty w każde miejsce w Polsce! Moje bukiety powędrowały m. in. do Piotrkowa Trybunalskiego, Rawy Mazowieckiej, Unewla, Zgierza, Pabianic, Strykowa, Tuszyna, Mińska Mazowieckiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Zakopanego, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego. Jeden z bukietów pojechał nawet do Francji, a inny - poleciał na Maltę! Jak widać - odległość nie stanowi najmniejszego problemu! Koszty dowozu ustalam indywidualnie.

A co z rozliczeniem? W momencie podpisania Umowy sporządzonej na podstawie Formularza Zamówienia ustalam wysokość kwoty zadatku (40-80% całkowitej kwoty), którą przyjmuję w gotówce, kartą lub przelewem na konto. Pozostała kwota zostaje dopłacona w momencie odbioru kwiatów lub wcześniej.

 

Przykładowe realizacje:

Wiązanki ślubne i biżuteria kwiatowa

Dekoracje samochodów

Dekoracje kościoła 

Dekoracje sali weselnej

Dodatki ślubne

Wianki ślubne


Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.