PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Ania i Piotr Szulc

Nasz ślub cywilny, maj 2009

Witam serdecznie. Nasz Ślub był we Francji i gdy zastanawiałam  się nad wyborem kwiatów i nad wyglądem tej dekoracji  nie byłam pewna jakie kwiaty mam wybrać, ponieważ jak każdy wie kwiaty są roślinami delikatnymi i krótkotrwałymi. Miałam wielki dylemat i wspaniałą Teściową, która poleciła mi Salon Florystyczny Pani Magdaleny Lasockiej w Łodzi, która doradziła mi jakie kwiaty i jaki rodzaj dekoracji byłby najbardziej odpowiedni na tak długą podróż, jak również na czas oczekiwania na ten najważniejszy dzień. Pani Madzia wykonała nam również dekorację i bukiet na ślub cywilny i muszę powiedzieć, że Pani Magda ma dar dopasowania bukietu do panny młodej! Jestem niezmiernie zadowolona z bardzo miłej obsługi i profesjonalnie wykonanych dekoracji. Przystrojenia są wyjątkowe i oryginalne. Zapewniam, że każda panna młoda, która chce aby jej najważniejszy dzień w życiu był wyjątkowy i taki jak sobie wymarzyła to na pewno znajdzie w Parviflorze coś dla Siebie.


Serdecznie polecamy  i dziękujemy Pani Madzi za piękne wspomnienia, które dzięki dekoracjom są jeszcze bardziej wyjątkowe, i takie... ukwiecone.


Ania i Piotr Szulc.


Nasz ślub kościelny, Czerwiec 2009Nasz ślub kościelny, Czerwiec 2009Skromny francuski kościółek, skromne dekoracje, Czerwiec 2009

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.