PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2024
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Ślubne Inspiracje

Tak, ten dzień zaliczamy do bardzo udanych i ciekawych! Dodatkowo - dla nas od samego rana pracowity - do wykonania miałyśmy 3 bukiety ślubne! Jeden, perełkowy, dzień wcześniej podszykowany, czekał grzecznie na wykończenie, dwa pozostałe ułożyłyśmy dość spontanicznie. Powstał toczek - na bazie kryzy wykonanej do sesji zdjęciowej "Ślub w wielkim mieście" i berło. Żeby bukiety nie były nudne - ozdobiłyśmy je drobnymi kwiatuszkami fiołka afrykańskiego i hiacynta, oraz perełkami i cyrkoniami.

Niezliczona ilość przyszłych Panien Młodych, często w towarzystwie swoich mam, cioć i przyjaciółek odwiedziła Salon Mody Ślubnej i Wizytowej ROSADO; poznałyśmy wiele sympatycznych Pań, które zainteresowały się naszą wyjątkową ofertą bukietów ślubnych. Mamy nadzieję, że przy wyborze florysty wezmą naszą pracownię florystyczną pod uwagę, bo zawsze dokładamy wszelkich starań, by cudownie ukwiecić ten Najpiękniejszy Dzień w Życiu. Serdecznie zapraszamy!

***

DATA: 28 lutego 2015r

GODZINY: 10-14

WYDARZENIE: Ślubne Inspiracje, czyli warsztaty dla przyszłych Panien Młodych

MIEJSCE: salon sukien ślubnych ROSADO, Wschodnia 55, Łódź

OPIS ORGANIZATORA: "Drogie Panny Młode jeśli chcecie przygotować się jak najlepiej do Waszego dnia zapraszamy serdecznie 28 lutego 2015 roku na warsztaty do salonu Rosado.
Odpowiedzi na pytania a także pomocy udzielą Wam wszyscy obecni goście: stylistka, organizatorka ślubów, fryzjerka, kosmetyczka, fotograf oraz wiele wiele innych...
Serdecznie zapraszamy w sobotę w godzinach 10-14!!!"

OD NAS: Drogie Panny Młode! Pomożemy dopełnić Waszego wizerunku bukietem ślubnym, doradzimy w kwestii wyboru kwiatów, odpowiemy na wszelkie pytania w kwestii florystyki ślubnej. Będziemy miały dla Was niespodziankę w postaci kuponów z atrakcyjnymi prezentami, rabatami i okazjami. Panie, które w tym dniu zarezerwują u nas termin i wpłacą zaliczkę z deklaracją zamówienia w naszej pracowni dekoracji samochodu i sali weselnej - dostaną swój bukiet ślubny płacąc za niego jedynie złotówkę!

Serdecznie zapraszamy!FACEBOOK

bukiet perełkowybukiet perełkowybukiet perełkowybukiet perełkowy
bukiet perełkowyberło; tulipan, hiacyntberło; tulipan, hiacynttoczek; tulipan, fiołek afrykański
toczek; tulipan, fiołek afrykańskitoczek; tulipan, fiołek afrykańskitoczek; tulipan, fiołek afrykańskitoczek; tulipan, fiołek afrykański

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.