Home » O nas

O nas

W samym centrum Łodzi, przy ul. Wschodniej 15 prowadzimy autorską pracownię florystyczną o nazwie PARVIFLORA.

Nade wszystko ukochałyśmy sobie Florystykę Ślubną – uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne dekoracje kwiatowe tego Najważniejszego Dnia! Potrafimy dobrać odpowiedni bukiet ślubny do każdej Panny Młodej, do jej wyjątkowej stylizacji tak, by wszystko razem wyglądało po prostu bajecznie! Niemal od 5 lat tworzymy swoją nową markę pod nazwą ALUKIETY – czyli plecione bukiety ślubne, które charakteryzują się wyjątkową kryzą ręcznie przez nas wyplecioną z florystycznego drutu aluminiowego.

Niniejsza strona internetowa powstała dzięki alukietom i dla alukietów, a adresujemy ją ze specjalną dedykacją dla Panien Młodych, które pragną w dniu ślubu wyglądać inaczej, po swojemu – dzięki alukietowi właśnie. Chcemy pokazać Wam – drogie Panny Młode, jak może wyglądać Wasz wymarzony bukiet ślubny, którym niekoniecznie okaże się romantyczną kulką ułożoną z różowych peonii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami alukietów ślubnych. Bogata galeria zdjęć prezentuje alukiety, oraz pasujące do nich butonierki, bransoletki, wpinki we włosy i inne ozdoby, dla powstania których podstawą stała się aluminiowa plecionka.

Pod każdym opisem znajduje się przybliżona cena alukietu, która może ulec modyfikacjom zarówno w jedną jak i w drugą stronę – wszystko od Waszych indywidualnych upodobań oraz okresu, w którym alukiet ma powstać. Szerszych informacji na temat wyceny udzielamy mailowo; nasz adres: info@alukiety.pl oraz w naszej pracowni, która otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00, a w soboty w godz. 10:00-14:00. Teoretycznie… Ponieważ zdarza się, że musimy wyjść z pracowni w celu obejrzenia lub dekorowania sali weselnej, kościoła albo na przymiarkę sukni ślubnej Panny Młodej, która wcześniej zamówiła u nas swój bukiet ślubny. Najbezpieczniej jest się z nami umówić – mailowo lub telefonicznie, dzwoniąc do nas na numer: 533-576-369 (Magda), lub 535-443-221 (Asia).

 

Magda i Asia

  • Prawa autorskie

    Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa.